VALIO WT - židle s bílým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a opěradlem, se systémem pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Bílý rám, Látkové čalouněné opěradlo s nastavením výšky, Synchro Plus SP3, Nastavitelná loketní opěrka R9 White, Bílá nylonová základna, Měkká kolečka 11H60SSB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
7 324,04 Kč 6 052,93 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: VALIO WT
VALIO WT - židle s bílým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a opěradlem, se systémem pro nastavení křesla
Neohodnoceno
TN GROSPOL_VALIO WT01
Tip

Detailní popis produktu

Čalouněná kancelářská židle Valio WT kombinuje ergonomické funkce pro dlouhé hodiny práce u stolu s elegantním a stylovým vzhledem. Široká škála potahových látek, které Grospol nabízí, vám umožní sladit látku s vaším interiérem a barvami a také vám dává možnost vybrat si funkční látku, například snadno čistitelnou, hydrofobní nebo šetrnou ke zvířatům. WT v názvu znamená: W – bílý rám, T – opěrák čalouněný vybraným textilem.

Mechanismus: Křesla rodiny VALIO jsou vybavena synchronizovaným mechanismem SP3, díky kterému se opěradlo naklápí současně se sedákem (zádová opěrka se posouvá rychleji a dále) a zároveň je možné uzamknout zvolený úhel sklonu ve 4 polohách. Odpor proti pohybu opěradla se ovládá knoflíkem. Mechanik SP3 dále umožňuje nastavit hloubku sedáku v rozsahu 58 mm a výšku sedáku pneumatickým zdvihem. Křeslo je navíc vybaveno funkcí Anti-Shock, aby opěradlo při uvolnění zámku uživatele náhle neudeřilo.

Opěrka zad: Opěradlo křesla Valio BS je čalouněno černou síťovinou Runner příjemnou na dotek a extrémně odolnou proti opotřebení, díky čemuž je opěradlo vzdušné a dobře ladí s tvarem opěradla. Křesla rodiny VALIO nabízejí možnost nastavení výšky opěradla a přizpůsobte jej výšce uživatele.

Sedák: Měkký a široký sedák je čalouněný jednou z látek z bohaté palety Grospol, což vám umožňuje vybrat si ten správný materiál, který bude vyhovovat vašemu interiéru a individuálním požadavkům. Nabídka zahrnuje vysoce kvalitní látky zpomalující hoření, snadno čistitelné, hydrofobní a vhodné pro domácí mazlíčky, stejně jako kolekce látek s povlakem Virus Protect, který poskytuje trvalou ochranu proti virům, bakteriím a plísním. Sedák u židlí VALIO má funkci nastavení hloubky (vzdálenost od opěradla), která umožňuje plně využít ergonomické funkce opěradla a eliminuje tlak na stehna bez ohledu na výšku uživatele.

Područky: Křesla VALIO jsou vybavena područkami R9 nastavitelnými ve 4 rovinách: nahoru - dolů – umožňující ergonomické přizpůsobení výšky područky výšce uživatele. Správné umístění předloktí v úhlu 90 stupňů k trupu uvolňuje zádové svaly během dlouhých hodin práce. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 95 mm. Přední - zadní – rozsah nastavení délky područky je 50 mm, což umožňuje přizpůsobit podložku délce předloktí uživatele; vzdálenost područky od sedáku – nastavitelná v rozsahu 30 mm, umožňující správné přizpůsobení područky siluetě uživatele. Úhel polohy podložky – nastavitelný do 15 stupňů, podporuje psaní (podložky směrem do středu) a vstávání ze židle (podložky směrem ven).