VALIO BT - židle s černým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a opěradlem, se systémem pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Černý rám, Látkové čalouněné opěradlo s nastavením výšky, Synchro Plus SP3, Nastavitelná loketní opěrka R9 černá, Černá nylonová základna, Měkká kolečka 11H60SSB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
6 816,30 Kč 5 633,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: VALIO BT
VALIO BT - židle s černým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a opěradlem, se systémem pro nastavení křesla
Neohodnoceno
TN GROSPOL_VALIO BT01
Tip

Detailní popis produktu

Čalouněná kancelářská židle Valio BT kombinuje ergonomické funkce pro dlouhé hodiny práce u stolu s elegantním a stylovým vzhledem. Široká škála potahových látek, které Grospol nabízí, vám umožní sladit látku s vaším interiérem a barvami a také vám dává možnost vybrat si funkční látku, například snadno čistitelnou, hydrofobní nebo šetrnou ke zvířatům. Křesla rodiny VALIO jsou vybavena mechanismem SP3 zajišťujícím synchronizovaný pohyb opěradla a sedáku s možností aretace jedné ze čtyř poloh. Křesla navíc nabízejí řadu možností nastavení, které vám umožní přizpůsobit všechna nastavení vašim individuálním potřebám, např. výška područky, výška opěradla nebo hloubka sedáku. Charakteristickým znakem verze BT je vícerovinná opěrka zad po celé délce. BT v názvu znamená: B – černý rám, T – opěrák čalouněný vybraným textilem.

Mechanismus: Křesla rodiny VALIO jsou vybavena synchronizovaným mechanismem SP3, díky kterému se opěradlo naklápí současně se sedákem (zádová opěrka se posouvá rychleji a dále) a zároveň je možné uzamknout zvolený úhel sklonu ve 4 polohách. Odpor proti pohybu opěradla se ovládá knoflíkem. Mechanik SP3 dále umožňuje nastavit hloubku sedáku v rozsahu 58 mm a výšku sedáku pneumatickým zdvihem. Křeslo je navíc vybaveno funkcí Anti-Shock, aby opěradlo při uvolnění zámku uživatele náhle neudeřilo.

Opěrka zad: Opěradlo křesla Valio BT je čalouněno vybraným textilem ze široké nabídky Grospol. Vybírejte z řady odolných kancelářských tkanin, které se vyznačují velmi vysokou odolností proti oděru a žmolkování, snadno se čistí, hydrofobní textilie s vlastnostmi zabraňujícími nasávání tekutin a také textilie šetrné ke zvířatům s vyšší odolností proti poškrábání. Rodinná křesla VALIO nabízejí možnost nastavit si výšku opěradla a přizpůsobit ho výšce uživatele.

Sedák: Měkký a široký sedák je čalouněný jednou z látek z bohaté palety Grospol, což vám umožňuje vybrat si ten správný materiál, který bude vyhovovat vašemu interiéru a individuálním požadavkům. Sedák u židlí VALIO má funkci nastavení hloubky (vzdálenost od opěradla), která umožňuje plně využít ergonomické funkce opěradla a eliminuje tlak na stehna bez ohledu na výšku uživatele.

Područky: Křesla VALIO jsou vybavena područkami R9 nastavitelnými ve 4 rovinách: nahoru - dolů – umožňující ergonomické přizpůsobení výšky područky výšce uživatele. Správné umístění předloktí v úhlu 90 stupňů k trupu uvolňuje zádové svaly během dlouhých hodin práce. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 95 mm. Přední - zadní – rozsah nastavení délky područky je 50 mm, což umožňuje přizpůsobit podložku délce předloktí uživatele; vzdálenost područky od sedáku – nastavitelná v rozsahu 30 mm, umožňující správné přizpůsobení područky siluetě uživatele. Úhel polohy podložky – nastavitelný do 15 stupňů, podporuje psaní (podložky směrem do středu) a vstávání ze židle (podložky směrem ven).