VALIO BS HD - židle s černým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a síťkovým opěradlem, se systémem pro nastavení křesla, s nastavitelnou opěrkou hlavy

Neohodnoceno

Černý rám, Síťovaná zádová opěrka s nastavením výšky a nastavení bederní opěrky, Synchro Plus SP3, Nastavitelná čalouněná opěrka hlavy, Nastavitelná loketní opěrka R9 černá, Černá nylonová základna, Měkká kolečka 11H60SSB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
9 552,11 Kč 7 894,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: VALIO BS HD
VALIO BS HD - židle s černým rámem, s nastavitelnými područkami, s čalouněným sedákem a síťkovým opěradlem, se systémem pro nastavení křesla, s nastavitelnou opěrkou hlavy
Neohodnoceno
TN GROSPOL_VALIO BS HD01
Tip

Detailní popis produktu

Ergonomické kancelářské křeslo z rodiny VALIO vybavené synchronizovaným mechanismem, kdy se opěrák natáčí současně se sedákem, což umožňuje jeho aretaci ve 4 vybraných polohách. Křeslo má nastavitelnou hloubku sedáku a výšku opěradla a 4D nastavitelné područky pro nastavení výšky a vzdálenosti od sedáku. Valio BS HD se vyznačuje síťovaným opěradlem, které zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a dobře se přizpůsobí tvaru zad, a také nastavitelným bederním profilem. "BS HD" znamená černou rámovou konstrukci, zádovou opěrku čalouněnou Runner mes a čalouněnou hlavovou opěrku s nastavením výšky úhlu.

Mechanismus: Křesla rodiny VALIO jsou vybavena synchronizovaným mechanismem SP3, díky kterému se opěradlo naklápí současně se sedákem (zádová opěrka se posouvá rychleji a dále) a zároveň je možné uzamknout zvolený úhel sklonu ve 4 polohách. Odpor proti pohybu opěradla se ovládá knoflíkem. Mechanik SP3 dále umožňuje nastavit hloubku sedáku v rozsahu 58 mm a výšku sedáku pneumatickým zdvihem. Křeslo je navíc vybaveno funkcí Anti-Shock, aby opěradlo při uvolnění zámku uživatele náhle neudeřilo.

Opěrka zad: Opěradlo křesla Valio BS je čalouněno černou síťovinou Runner příjemnou na dotek a extrémně odolnou proti opotřebení, díky čemuž je opěradlo vzdušné a dobře ladí s tvarem opěradla. Rodinná křesla VALIO nabízejí možnost nastavit si výšku opěradla a přizpůsobit ho výšce uživatele.

Bederní profil: Opěradlo je opatřeno esteticky příjemným bederním profilem s nastavením hloubky. Individuální nastavení se provádí pomocí knoflíku.

Opěrka hlavy: Verze HD se vyznačuje čalouněnou opěrkou hlavy s nastavením výšky a úhlu. Poskytuje plnou oporu zad a také pomáhá zmírnit napětí šíjových svalů během krátkých přestávek.

Sedák: Měkký a široký sedák je čalouněný jednou z látek z bohaté palety Grospol, což vám umožňuje vybrat si ten správný materiál, který bude vyhovovat vašemu interiéru a individuálním požadavkům. Nabídka zahrnuje vysoce kvalitní látky zpomalující hoření, snadno čistitelné, hydrofobní a vhodné pro domácí mazlíčky, stejně jako kolekce látek s povlakem Virus Protect, který poskytuje trvalou ochranu proti virům, bakteriím a plísním. Sedák u židlí VALIO má funkci nastavení hloubky (vzdálenost od opěradla), která umožňuje plně využít ergonomické funkce opěradla a eliminuje tlak na stehna bez ohledu na výšku uživatele.