TEAM W PLUS - židle s nastavitelnou opěrkou, sedákem, područkami, bílá základna s kolečky

Neohodnoceno

Mechanismus Synchro S1/Synchro Self SF2 Plus, nastavitelná loketní opěrka R6/R1 bílá, základna z bílého nylonu/leštěného hliníku, měkká kolečka Ø11H60SSW

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
Mechanismus ?
Opěradlo ?
5 025,21 Kč 4 153,07 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
11.7.2024
Kód: TEAM W PLUS
TEAM W PLUS - židle s nastavitelnou opěrkou, sedákem, područkami, bílá základna s kolečky
Neohodnoceno
TN GROSPOL_TEAM W PLUS01
Tip

Detailní popis produktu

Výrobek Team PLUS spojuje výjimečné ergonomické vlastnosti, kvalitní zpracování a příznivou cenu. Křeslo je vybaveno nastavitelnou pohodlnou područkou a synchronním mechanismem, má jasně tvarovaný sedák i opěrák. Vyrobeno v Polsku a je dodáváno s 3letou zárukou založenou na systému door-to-door. Široká škála látek, uznávaní polští a evropští výrobci vám umožní vybrat si správné barevné složení. Certifikace, záruka a použití vysoce kvalitních materiálů zajistí bezporuchový provoz.

Mechanismus: Synchro S1 zajišťuje hladký, koordinovaný pohyb zádové opěry a sedadla. Napodobuje pohyb uživatele v křesle a poskytuje ergonomickou oporu zad po celé délce. Synchronní opěrku zad a sklon sedáku (pohyb opěrky je rychlejší a dále) lze zaaretovat v několika polohách. Odolnost zádové opěry při naklánění lze upravit přizpůsobením židle váze uživatele. Pokud není zajištěna, opěrka zad neustále sleduje záda uživatele a zaručuje stálou podporu po celé délce zad. Vybranou polohu naklonění můžete uzamknout. Synchro Self SF2 Plus poskytuje dodatečné nastavení hloubky sedu. Tato funkce umožňuje upravit jeho délku podle výšky uživatele. Umožňuje lepší výkon zádové podpory, a to jak v případě nízkých, tak vysokých osob. Funkce AntiShock zajišťuje, že se zádová opěrka ihned nevrátí do své standardní pracovní polohy po uvolnění zámku zvolené polohy náklonu. Vyvinutí malého tlaku na záda uživatele uvolní funkci houpání a možnost dalšího zámku v jiné poloze.

Područky: Křeslo má ve standardní verzi nastavitelné područky R6 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nastavení nahoru a dolů umožňuje nastavit jeho výšku tak, aby předloktí svíralo s trupem úhel 90 stupňů, což výrazně ulevuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 70 mm. Můžete si také objednat područky Team Plus R1 s mnohostranným nastavením. - rozsah nahoru-dolů 70 mm, - rozsah vpředu a vzadu 60 mm, - rozsah náklonu polohy podložky +/- 15 stupňů. Lehký, bílý nebo leštěný hliníkový podvozek s kolečky o průměru 60 mm.

Sedák: Čalouněno jednou z dostupných látek. Základem je tvrdé dřevo a polyuretanová pěna o hustotě 35 kg/m3.