TEAM W PLUS HD - židle s nastavitelnou opěrkou, sedákem, područkami, opěrkou hlavy, bílá základna s kolečky

Neohodnoceno

Mechanika Synchro S1/Synchro Self SF2 Plus, Nastavitelná loketní opěrka R6/R1 bílá, Základna z bílého nylonu/Leštěného hliníku, měkká kolečka Ø11H60SSW, Nastavitelná opěrka hlavy.

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
Mechanismus ?
Opěradlo ?
6 119,43 Kč 5 057,38 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Kód: TEAM W PLUS HD
TEAM W PLUS HD - židle s nastavitelnou opěrkou, sedákem, područkami, opěrkou hlavy, bílá základna s kolečky
Neohodnoceno
TN GROSPOL_TEAM W PLUS HD01
Tip

Detailní popis produktu

Team Plus je BESTSELLER v naší nabídce, nyní vybavený funkční opěrkou hlavy. Team Plus HD je ergonomická židle vybavená řadou zásadních funkcí. V naší nabídce si můžete individuálně vybrat mechanismus, područky a látku podle vašich potřeb. Díky tomu se židle přizpůsobí vašim očekáváním a zajistí odpovídající komfort používání.

Mechanismus: Synchro S1 zajišťuje hladký, koordinovaný pohyb zádové opěry a sedadla. Napodobuje pohyb uživatele v křesle a poskytuje ergonomickou oporu zad po celé délce. Synchronní opěrku zad a sklon sedáku (pohyb opěrky je rychlejší a dále) lze zaaretovat v několika polohách. Odolnost zádové opěry při naklánění lze upravit přizpůsobením židle váze uživatele. Pokud není zajištěna, opěrka zad neustále sleduje záda uživatele a zaručuje stálou podporu po celé délce zad. Vybranou polohu naklonění můžete uzamknout. Synchro Plus SP2 poskytuje dodatečné nastavení hloubky sedu. Tato funkce umožňuje upravit jeho délku podle výšky uživatele. Umožňuje lepší výkon zádové podpory, a to jak v případě nízkých, tak vysokých osob. Funkce AntiShock zajišťuje, že se zádová opěrka ihned nevrátí do své standardní pracovní polohy po uvolnění zámku zvolené polohy náklonu. Vyvinutí malého tlaku na záda uživatele uvolní funkci houpání a možnost dalšího zámku v jiné poloze.

Područky: Křeslo má ve standardní verzi nastavitelné područky R6 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nastavení nahoru a dolů umožňuje nastavit jeho výšku tak, aby předloktí svíralo s trupem úhel 90 stupňů, což výrazně ulevuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 70 mm. Můžete si také objednat područky Team Plus R1 s mnohostranným nastavením. - rozsah nahoru-dolů 70 mm, - rozsah vpředu a vzadu 60 mm, - rozsah náklonu polohy podložky +/- 15 stupňů. Lehký, bílý nebo leštěný hliníkový podvozek s kolečky o průměru 65 mm.

Opěrka hlavy: Funkční polohovatelná opěrka hlavy je neodmyslitelným prvkem každé ergonomické kancelářské židle. Nastavení nahoru-dolů v rozsahu 70 mm umožňuje přizpůsobit židli výšce uživatele. Nastavení úhlu opěrky hlavy umožňuje správnou oporu v zadní části hlavy a odlehčuje krku.

Opěrka zad: Potaženo jednou z mnoha dostupných látek na obou stranách. Jednoznačně ergonomické tvary a zvláštní pozornost je třeba věnovat bedernímu profilu. Základem opěradla je tvrdé dřevo o tloušťce 10 mm a polyuretanová pěna o hustotě 25 kg/m3.

Sedák: Čalouněno jednou z dostupných látek. Základem je tvrdé dřevo a polyuretanová pěna o hustotě 35 kg/m3.