SUPREME - nastavitelná výška a opěradlo

Neohodnoceno

Základna z leštěného hliníku, Multiblock mechanika, měkká kolečka Ø11H50SB

Barva ?
8 828,47 Kč 7 296,26 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
4.9.2024
Kód: SUPREME
SUPREME - nastavitelná výška a opěradlo
Neohodnoceno
TN GROSPOL_SUPREME01
Tip

Detailní popis produktu

Supreme family se skládá ze širokých pohodlných kancelářských židlí navržených v klasickém, ale nadčasovém stylu. Dokonale „udržují“ tělo uživatele během pracovní doby. Vysoká zádová opěrka zajišťuje vhodnou oporu podél zad. Supreme je čalouněno vysoce kvalitní přírodní lícovou kůží, vybavené pohybovým mechanismem Multiblock a spolehlivou základnou nohou z leštěného hliníku. Polstry područek jsou čalouněny přírodní lícovou kůží. Na židli byl udělen certifikát odolnosti a bezpečného použití, vztahuje se na ni záruka v rámci systému door-to-door. Běžná nabídka obsahuje tři barvy: černá (SN1), krémová (SN2) a hnědá (SN3).

Mechanismus: Multiblok umožňuje uživateli „houpat se“ v křesle a zablokovat jej v jakékoli poloze. Odporová síla křesla při „houpání“ je nastavitelná, což umožňuje přizpůsobení váze uživatele.

Opěrka zad: Přední strana židle je čalouněna přírodní lícovou kůží, zatímco její zadní strana ekologickou kůží stejné struktury a barvy. Židle nabízíme ve 3 barvách: černá (SN1), krémová (SN2), hnědá (SN3).