Style

STYLE kombinuje pohodlí, technologii a ergonomii, svěží a dynamický design. Synchronizační mechanismus a plně nastavitelné područky vám umožní strávit pohodlné hodiny u vašeho stolu. Díky jejich přísným liniím a luxusním detailům židle Style dobře sedí jak v moderních, tak v tradičnějších prostorech.

Výkonné křeslo s polstrováním ze studené pěny a ergonomickým opěradlem a nastavitelnou bederní opěrkou. S plynovým pístem a antishockem se synchronizačním mechanismem, s posuvným systémem s blokací v různých polohách dle tělesné hmotnosti. Plně nastavitelné područky z měkkého polyuretanu. Pětibodová leštěná hliníková základna na kolečkách. K dispozici také s opěrkou hlavy. Uživatelský manuál, kde jsou informace k podnožím, sestavení a nastavení sedáků, najdete zde.

Produktový list k nahlédnutí zde.

Cena

3244034198
13244034198

Značky

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem

Veškeré zboží je vyráběno na zakázku, proto prosím věnujte zvýšenou pozornost výběru barev, správné volbě křesla, židle, vybavení a podobně. Po objednání nebude možné tyto věci měnit. V případě potřeby nás kontaktujte, abychom společně ověřili jednotlivé položky. Standardní doba dodání je 8 týdnů, dle vytíženosti výroby. Po odeslaní objednávky obdržíte informaci o přibližném termínu dodání.