STARTER RING BASE - nastavitelná opěrka, područky, odpočívadlo pro nohy

Neohodnoceno

Nastavitelná opěrka nohou, Žádná loketní opěrka, PROXY mechanismus, Černá nylonová základna, kluzáky

Vyberte čalounění sedáku ?
Opěradlo ?
4 247,84 Kč 3 510,61 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: STARTER RING BASE
STARTER RING BASE - nastavitelná opěrka, područky, odpočívadlo pro nohy
Neohodnoceno
TN GROSPOL_STARTER RING BASE01
Tip

Detailní popis produktu

Starter je ergonomická kancelářská židle s jasně tvarovaným opěradlem a širokým a pohodlným sedákem. Prezentovaná verze 3D Ring Base je vybavena výškově nastavitelnou opěrkou nohou, sedadlem se značným rozsahem nastavení výšky, pokročilým mechanismem Proxy a třírozměrně nastavitelnými područkami (3D). Vysoká kvalita materiálů, včetně tkanin potahové pěny od renomovaných polských výrobců, zaručuje bezporuchové používání. Bude dobře fungovat v laboratořích, pokladnách, recepcích a mnoha dalších specializovaných aplikacích.

Mechanismus: křeslo je vybaveno Proxy mechanismem. Jakmile je specifická poloha opěradla směrem k sedadlu zajištěna, opěradlo bude nadále sledovat pohyby zad uživatele a zajistí vhodnou oporu podél své cesty. Mechanismus umožňuje blokování specifické polohy sklonu opěradla vzhledem k sedadlu.

Područky: Startér je vybaven loketní opěrkou nastavitelnou ve třech rozměrech (3D). Umožňuje nastavení výšky, délky podložky a vzdálenosti mezi područkou a sedákem. Tak široký rozsah nastavení umožňuje dobré umístění předloktí. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 85 mm.

Opěrka zad: vybaven funkcí Nahoru&Dolu – nastavení výšky při sezení.