STARTER 3D - nastavitelné sedadlo, opěrka, područky

Neohodnoceno

Nastavitelná loketní opěrka R2 černá, mechanismus IBRA, Černá nylonová základna, kola Ø11H50HB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
4 481,16 Kč 3 703,44 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Kód: STARTER 3D
STARTER 3D - nastavitelné sedadlo, opěrka, područky
Neohodnoceno
TN GROSPOL_STARTER 3D01
Tip

Detailní popis produktu

Starter je ergonomická kancelářská židle s jasně tvarovaným opěradlem, širokým pohodlným sedákem, pokročilým pohybovým mechanismem IBRA 2, područkami nastavitelnými v mnoha rozměrech. Vysoká kvalita materiálů, včetně látek a potahové pěny renomovaných polských výrobců, zaručuje bezporuchové používání. Startovací židle je dostupná za rozumnou cenu a poskytuje řadu ergonomických řešení, která ve skupině základních ekonomických kancelářských židlí neexistují. Může být dobrým začátkem v procesu péče o ergonomii ve firemních a domácích pracovních stáncích a odtud pochází i jeho název – „Starter“.

Mechanismus: židle je vybavena mechanismem IBRA opatřeným 3 pákami. - první páka (C) se používá k nastavení výšky sedadla - druhá (B) páka se používá k zablokování určitého úhlu polohy opěradla směrem k sedadlu nebo uvolnění pohybu opěradla, který sleduje pohyb zad uživatele. Po uvolnění páky B je sedadlo nehybné a opěradlo sleduje záda uživatele, - třetí (A) páka se používá k zajištění úhlu polohy sedadla směrem k sedadlu nebo uvolnění jeho pohybu, který sleduje pohyby uživatele - Pomocí knoflíku (D) můžeme nastavit odporovou sílu opěradla při pohybu, což umožňuje jeho přizpůsobení vaší váze. Aktivace pohybu opěradla a/nebo sedadla způsobí, že bude následovat pohyby uživatele v křesle. Konkrétní polohu sklonu sedadla a opěradla lze zablokovat. Je možné blokovat/aktivovat pohyb pouze opěradla, pouze sedadla nebo obou současně. Pohyb opěradla je velmi důležitý, protože umožňuje nepřetržitou podporu zad uživatele při práci. Vhodně zvolený úhel sedáku zabrání ztuhnutí nohou při dlouhé práci.

Područky: Startér je vybaven třírozměrně nastavitelnou područkou (3D). Umožňuje nastavení výšky, délky podložky a vzdálenosti mezi područkou a sedadlem. Tak široký rozsah nastavení umožňuje ergonomickou polohu předloktí. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 85 mm.

Opěrka zad: vybavené funkcí Nahoru & Dolu – nastavení výšky při sezení.