SOUL UP&DOWN

Neohodnoceno

Hliníková základna, funkce Smart Move

Vyberte čalounění sedáku ?
9 853,35 Kč 8 143,26 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: SOUL UP-DOWN

Detailní popis produktu

Výjimečně pohodlné a funkční křeslo Soul ve verzi Up&Down navržené a vyrobené polským výrobcem kancelářských židlí a křesel Grospol. Rám křesla Soul je držen na pevném, pětiramenném hliníkovém podstavci zakončeném možností výběru nohou nebo koleček. Charakteristickým rysem modelu Up&Down je možnost nastavení výšky sedáku, díky čemuž je možné zvolit individuální nastavení odpovídající výšce uživatele. Sedák křesla Soul je mimořádně pohodlný díky kyblíkové konstrukci a použití ABS plastu pro zajištění vysoké elasticity opěradla. Použitá technologie Smart Move navíc znamená, že opěradlo židle podpírá páteř uživatele i při pohybu.

Opěrka zad: Technologie Smart Move použitá u křesla Soul zajišťuje, že opěradlo podporuje páteř uživatele i při pohybu. ABS plast poskytuje výjimečnou odolnost a tím zaručuje ještě větší pohodlí při sezení.

Sedák: Široké sedátko je vyrobeno ze speciálního ABS plastu, který zajišťuje mimořádnou elasticitu. Nabízíme široký sortiment potahových látek, včetně ohnivzdorných, snadno čistitelných a omyvatelných (ekokůže) látek.