SMART W WHITE - bílé nastavitelné područky, systém pro nastavení křesla, bílá základna

Neohodnoceno

Nastavitelné opěradlo, mechanika LP11 s posuvem sedadel, R10 W 3D loketní opěrka, Bílá nylonová základna, Kola Ø11H60SSW

Vyberte čalounění sedáku ?
11 674,81 Kč 9 648,60 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: SMART W WHITE
SMART W WHITE - bílé nastavitelné područky, systém pro nastavení křesla, bílá základna
Neohodnoceno
TN GROSPOL_SMART W WHITE01
Tip

Detailní popis produktu

Kancelářské křeslo Smart W od polského výrobce Grospol je moderní a vzhledově lehký model, který skvěle zapadne do kancelářských interiérů i menších pracovišť domácí kanceláře.

Mechanismus: Křeslo Smart je vybaveno synchronizovaným pohybovým mechanismem LP11. Po uvolnění zvolené polohy se opěradlo nakloní zpět v reakci na pohyb zad. Pohyb opěradla je synchronizován s pohybem sedáku, ale pohyb sedáku je mnohem méně výrazný. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla.

Područky: Židle má nastavitelné područky R10 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nahoru-dolů funkce umožňuje nastavit výšku tak, aby předloktí bylo umístěno v úhlu 90 stupňů k trupu, což výrazně odlehčuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 75 mm; nastavení zepředu dozadu v rozmezí 40 mm umožňuje nastavení loketní opěrky na délku předloktí; úhel polohy područky v rozmezí +/- 15 stupňů. Měkká podložka pro pohodlí jako standard.

Technlogie Smart Move: Smart křesla jsou vyráběna technologií vyvinutou a implementovanou v Polsku společností Grospol – Smart Move. Je to odpověď na potřeby aktivních uživatelů, kteří oceňují inteligentní řešení. Jeho hlavním účelem je zlepšit sezení a ulevit zádům při dlouhé kancelářské práci. Díky unikátní konstrukci opěradla a sedáku se dynamicky přizpůsobují pohybům uživatele v křesle. Záda jsou podepřena ve všech výškách, a to jak při práci, tak i při šikmých nebo šikmých pohybech, kdy váha podpěry spočívá na pravé nebo levé straně zad.

Sedák: Sedák je oboustranně čalouněný. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních potahových látek.