SMART B CHROME - černé nastavitelné područky, systém pro nastavení křesla, chromová základna

Neohodnoceno

Nastavitelná zádová opěrka, LP11 mechanika s posuvem sedadel, R10 B 3D loketní opěrka, Hliníková leštěná základna, Kola Ø11H60SSB

Vyberte čalounění sedáku ?
12 316,69 Kč 10 179,08 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: SMART B CHROME
SMART B CHROME - černé nastavitelné područky, systém pro nastavení křesla, chromová základna
Neohodnoceno
TN GROSPOL_SMART B CHROME01
Tip

Detailní popis produktu

Charakteristickým znakem křesel Smart B je mimořádně vysoké opěradlo, které je důležité zejména pro vysoké osoby s výškou nad 190 cm.

Mechanismus: Křeslo Smart je vybaveno synchronizovaným pohybovým mechanismem LP11. Po uvolnění zvolené polohy se opěradlo nakloní zpět v reakci na pohyb zad. Pohyb opěradla je synchronizován s pohybem sedáku, ale pohyb sedáku je mnohem méně výrazný. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla.

Područky: Židle má nastavitelné područky R10 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nahoru-dolů funkce umožňuje nastavit výšku tak, aby předloktí bylo umístěno v úhlu 90 stupňů k trupu, což výrazně odlehčuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 75 mm; nastavení zepředu dozadu v rozmezí 40 mm umožňuje nastavení loketní opěrky na délku předloktí; úhel polohy područky v rozmezí +/- 15 stupňů. Měkká podložka pro pohodlí jako standard.

Technlogie Smart Move: Smart křesla jsou vyráběna technologií vyvinutou a implementovanou v Polsku společností Grospol – Smart Move. Je to odpověď na potřeby aktivních uživatelů, kteří oceňují inteligentní řešení. Jeho hlavním účelem je zlepšit sezení a ulevit zádům při dlouhé kancelářské práci. Díky unikátní konstrukci opěradla a sedáku se dynamicky přizpůsobují pohybům uživatele v křesle. Záda jsou podepřena ve všech výškách, a to jak při práci, tak i při šikmých nebo šikmých pohybech, kdy váha podpěry spočívá na pravé nebo levé straně zad.

Sedák: Sedák je oboustranně čalouněný. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních potahových látek.