SMART AL1 - hliníkové nenastavitelné područky, systém pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Nastavitelná zádová opěrka, Mechanika LP11 s posuvem sedadel, Hliníková leštěná loketní opěrka AL1, Hliníková leštěná základna, Kola Ø11H60SSW

Vyberte čalounění sedáku ?
14 041,02 Kč 11 604,15 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: SMART AL1
SMART AL1 - hliníkové nenastavitelné područky, systém pro nastavení křesla
Neohodnoceno
TN GROSPOL_SMART AL101
Tip

Detailní popis produktu

Nová verze pohodlné kancelářské židle SMART s pevnými hliníkovými područkami AL1 a chromovanou rolovací základnou. Výjimečně vysoká zádová opěrka, oboustranně čalouněná, poskytuje správnou oporu zad po celé délce.

Mechanismus: Křeslo Smart je vybaveno synchronizovaným pohybovým mechanismem LP11. Po uvolnění zvolené polohy se opěradlo nakloní zpět v reakci na pohyb zad. Pohyb opěradla je synchronizován s pohybem sedáku, ale pohyb sedáku je mnohem méně výrazný. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla.

Područky: Křeslo je osazeno stylovými pevnými područkami AL1, vyrobenými z leštěného hliníku s polyuretanovou podložkou.

Technlogie Smart Move: Smart křesla jsou vyráběna technologií vyvinutou a implementovanou v Polsku společností Grospol – Smart Move. Je to odpověď na potřeby aktivních uživatelů, kteří oceňují inteligentní řešení. Jeho hlavním účelem je zlepšit sezení a ulevit zádům při dlouhé kancelářské práci. Díky unikátní konstrukci opěradla a sedáku se dynamicky přizpůsobují pohybům uživatele v křesle. Záda jsou podepřena ve všech výškách, a to jak při práci, tak i při šikmých nebo šikmých pohybech, kdy váha podpěry spočívá na pravé nebo levé straně zad.

Sedák: Sedák je oboustranně čalouněný. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních potahových látek.