Skin

SKIN je navržen ve spolupráci s Angelo Pinaffo v kombinaci s hi-tech inženýrstvím, kvalitního designu a Diemme zkušenosti. Židle schopná dát fantastický pocit přirozené rovnováhy v kombinaci s nápadně jedinečným designem. Jeho ergonomické tvary zajišťují zdravé sezení, a přitom jeho sofistikované funkce jsou diskrétně zastrčeny, aby to bylo možné elegantně minimalistické. Židle SKIN je ideálním řešením pro potřeby dnešní kanceláře.

Elegantní design, pečlivě vyvážené proporce a skryté ergonomické funkce. Tato nová pracovní židle Diemme je koncepčně odlišná a přináší revoluci do celé myšlenky kancelářských židlí. Důsledným minimalizováním bylo dosaženo lehkého a slinkového produktu s opěradlem, které je při pohledu z profilu téměř nepostřehnutelné, ale po usazení obepíná. Inovativní zádová opěrka zajišťuje, že vnější skořepina splyne v jedno s přední částí, ať už je plně čalouněná nebo v různých síťovaných úpravách. Židle SKIN nabízí nespočet možností přizpůsobení pro uspokojení jednotlivých uživatelů. Výběr mezi různými mechanismy, typy opěradel, podnoží a područek, stejně jako různé barvy a čalounění umožňují každému jednotlivému uživateli a každé společnosti najít svůj vlastní styl. Lehké a plynulé tvary opěradla SKIN skrýt dynamické a velmi důležité funkční funkce. Skrytá a inovativní 3Dpodpůrná bederní část, speciálně navržená pro Diemme, je výškově nastavitelná pomocí pák, které jsou pohodlně přístupné, i když sedíte. Nosný rám má složení, které to dělá neobvykle flexibilní vůči pohybu uživatele, takže umožňuje maximální volnost a ergonomický komfort ve všech polohách. Uživatelský manuál, kde jsou informace k podnožím, sestavení a nastavení sedáků, najdete zde.

Produktový list k nahlédnutí zde.

 

Cena

1154015095
11154015095

Značky

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem

Veškeré zboží je vyráběno na zakázku, proto prosím věnujte zvýšenou pozornost výběru barev, správné volbě křesla, židle, vybavení a podobně. Po objednání nebude možné tyto věci měnit. V případě potřeby nás kontaktujte, abychom společně ověřili jednotlivé položky.