PRETO - křeslo s nastavitelnou výškou základny a nastavitelným sklonem opěrky

Neohodnoceno

Leštěná hliníková základna, Synchro mechanika, měkká kolečka Ø11H50SB, Černá (SN1)/Karamelová (SN6)

Barva ?
8 625,03 Kč 7 128,12 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Kód: PRETO
PRETO - křeslo s nastavitelnou výškou základny a nastavitelným sklonem opěrky
Neohodnoceno
TN GROSPOL_PRETO01
Tip

Detailní popis produktu

Stylová kancelářská židle určená především do kancelářských prostor prezidentů, ředitelů a vedoucích pracovníků. Kožené čalounění, profilované opěradlo a sedák, subtilní područky, ergonomický mechanismus a chromovaná základna – židle Preto má vše, co má prestižní kancelářská židle mít. Židle Preto je dostupná ve dvou barvách - černá (SN1) a karamelová (SN6).

Mechanismus: Křeslo je vybaveno prvotřídním synchronním mechanismem, který umožňuje volné houpání v křesle při zachování možnosti aretace 1 ze 3 poloh sklonu. Opěradlo se pohybuje dvakrát rychleji než sedák. Odpor opěradla při sklápění se reguluje pomocí knoflíku skrytého pod sedákem. Mechanismus je vybaven ochranou AntiShock, díky které po uvolnění aretace nenaráží opěradlo do zad uživatele.

Opěrka zad: Přední část židle je čalouněna přírodní lícovou kůží, zatímco záda jsou čalouněna ekologickou kůží stejné struktury a barvy.

Mobilní základna: Židle má pětihvězdičkovou leštěnou hliníkovou základnu, která má již v základní výbavě měkká kolečka omezující opotřebení tvrdých povrchů (parkety, panely).