NOZO - křeslo s nastavitelnou výškou základny a nastavitelným sklonem opěrky

Neohodnoceno

Základna z leštěného hliníku, mechanika Synchro, měkká kolečka Ø11H50SB, černá

8 326,08 Kč 6 881,06 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: NOZO
NOZO - křeslo s nastavitelnou výškou základny a nastavitelným sklonem opěrky
Neohodnoceno
TN GROSPOL_NOZO01
Tip

Detailní popis produktu

Elegantní kancelářská židle Grospol, která se vyznačuje zajímavým tvarem, vyrobená z přírodní lícové kůže a stylovými područkami. Nozo bude úspěšně pracovat v kanceláři prezidenta nebo vedoucího personálu, kde je prestiž a vznešený design obzvláště důležité.

Mechanismus: Křeslo je vybaveno prvotřídním synchronním mechanismem, který umožňuje volné houpání v křesle při zachování možnosti aretace 1 ze 3 poloh náklonu. Opěradlo se pohybuje dvakrát rychleji než sedák. Odpor opěradla při sklápění se reguluje pomocí knoflíku skrytého pod sedákem. Mechanismus je vybaven ochranou AntiShock, díky které po uvolnění aretace nenaráží opěradlo do zad uživatele. Výška sedáku se nastavuje pomocí pneumatického zvedáku. Všechny páčky a knoflíky jsou esteticky skryty pod sedadlem.

Opěrka zad: Přední část židle je čalouněna přírodní lícovou kůží, zatímco záda jsou čalouněna ekologickou kůží stejné struktury a barvy.

Mobilní základna: Židle má pětihvězdičkovou leštěnou hliníkovou základnu, která má již v základní výbavě měkká kolečka omezující opotřebení tvrdých povrchů (parkety, panely).