MOON WOOD W BEECH WOOD - židle s nastavitelnými područkami a bílou základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo

Neohodnoceno

Synchro Plus SP1, nastavitelná bílá loketní opěrka R10, bílá nylonová základna, měkká kolečka Ø11H60SSW

Vyberte čalounění sedáku ?
9 816,59 Kč 8 112,88 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
2.10.2024
Kód: MOON WOOD W BEECH WOOD
MOON WOOD W BEECH WOOD - židle s nastavitelnými područkami a bílou základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MOON WOOD W BEECH WOOD01
Tip

Detailní popis produktu

Moon Wood W je další edicí oceněného modelu kancelářské židle MOON, která se vyznačuje dřevěným povrchem sedáku a opěráku a bílým subtilním rámem. MOON WOOD zaujme svým nadčasovým designem v kombinaci s širokou škálou funkcí, které ovlivňují kvalitu kancelářské práce. Víceúrovňové nastavitelné područky, synchronizovaný mechanismus s nastavením hloubky a nastavitelná výška opěradla, dostupné bez nutnosti vstávání ze židle, zajišťují nejvyšší komfort používání.

Mechanismus: Moon Wood je vybaven pohybovým mechanismem Synchro Plus. Po uvolnění aretace pro zvolenou polohu se opěradlo kýve v koordinovaném pohybu se sedadlem a napodobuje pohyb uživatele v křesle. Rozsah pohybu opěradla je hlubší a rychlejší než u sedadla. Velikost odporu, kterou zádová opěrka při pohybu vyvíjí, je nastavitelná, což umožňuje její přizpůsobení váze uživatele. Uživatel může vybranou polohu (včetně standardní pracovní polohy) kdykoli uzamknout a otočit opěradlo a sedák pohybem páky pod sedadlem.

Područky: Židle je vybavena područkami nastavitelnými ve třech rovinách: nahoru a dolů, umožňuje nastavit výšku područky tak, aby předloktí bylo v úhlu 90 stupňů k trupu, což výrazně uvolňuje zádové svaly při dlouhé práci v sedě . Rozsah nastavení výšky područky je 7,5 cm. Nastavení podložky područky dopředu/dozadu na délku předloktí. Rozsah nastavení je 6 cm. Úhel područky je 15 stupňů, což usnadňuje psaní nebo vstávání ze židle.

Sedák: Polstrované, jasně profilované pro snížení tlaku na stehna a pro zajištění ergonomického postavení pánve. Je nastavitelná do hloubky a výšky. Vyrobeno z překližky injektované polyuretanovou pěnou. Nabízíme širokou škálu látek a barev.