MOON WOOD CF OAK VENEER - židle s pevnými područkami a hliníkovou základnou, nastavitelná opěrka a sedadlo

Neohodnoceno

Tilt Chrome, leštěná hliníková základna

Vyberte čalounění sedáku ?
9 984,28 Kč 8 251,47 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
13.8.2024
Kód: MOON WOOD CF OAK VENEER
MOON WOOD CF OAK VENEER - židle s pevnými područkami a hliníkovou základnou, nastavitelná opěrka a sedadlo
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MOON WOOD CF OAK VENEER01
Tip

Detailní popis produktu

Konferenční židle Moon Wood polské značky Grospol je nadčasový výrobek, který se vyznačuje precizním zpracováním a nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Dřevěné provedení korpusu v kombinaci s čalouněným a jasně ergonomicky profilovaným opěradlem a sedákem doplňuje hliníková základna a područky. Vytváří kompozičně ucelený celek. Židle Moon Wood je vybavena přesným mechanismem Tilt, který umožňuje volné houpání a také nastavení výšky sedáku, což kombinuje ergonomii s vysokým komfortem používání. Konferenční židli Moon Wood je možné spojit s kancelářskou židlí ve stejném stylu (dostupná v nabídce Grospolu) a dosáhnout tak komplexního uspořádání interiéru. Široký výběr látek a barev dřeva umožňuje navrhnout židli na míru individuálním potřebám.

Mechanismus: Přesný mechanismus Tilt umožňuje volné houpání a také nastavení výšky sedáku, což kombinuje ergonomii s vysokým komfortem používání.

Podpěrky: Loketní opěrka z leštěného hliníku s pevnou výškou a PU vycpávkami. K dispozici je také varianta bez područek.

Sedák: Polstrované, jasně profilované pro snížení tlaku na stehna a pro zajištění ergonomického postavení pánve. Je nastavitelná do hloubky a výšky. Vyrobeno z překližky injektované polyuretanovou pěnou. Nabízíme širokou škálu látek a barev.