MOON WOOD AL1 OAK VENEER - židle s pevnými područkami a základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo

Neohodnoceno

Synchro Plus SP1, hliníková leštěná loketní opěrka AL1, leštěná hliníková základna, měkká kolečka Ø11H60SSB

Vyberte čalounění sedáku ?
13 237,53 Kč 10 940,11 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
2.10.2024
Kód: MOON WOOD AL1 OAK VENEER
MOON WOOD AL1 OAK VENEER - židle s pevnými područkami a základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MOON WOOD AL1 OAK VENEER01
Tip

Detailní popis produktu

Nová verze velmi oblíbeného kancelářského křesla Moon Wood s pevnými područkami AL1 z leštěného hliníku. Tato exkluzivní verze se perfektně hodí do kancelářských a konferenčních interiérů, stejně jako do zón domácí kanceláře. Synchronizovaný mechanismus s nastavením hloubky a nastavitelnou výškou opěradla, dostupný bez nutnosti vstávat ze židle, zajišťuje nejvyšší komfort používání. Nejkvalitnější materiály a preciznost zpracování jsou zárukou spolehlivosti.

Mechanismus: Moon Wood je vybaven pohybovým mechanismem Synchro Plus. Po uvolnění aretace pro zvolenou polohu se opěradlo kýve v koordinovaném pohybu se sedadlem a napodobuje pohyb uživatele v křesle. Rozsah pohybu opěradla je hlubší a rychlejší než u sedadla. Velikost odporu, kterou zádová opěrka při pohybu vyvíjí, je nastavitelná, což umožňuje její přizpůsobení váze uživatele. Uživatel může vybranou polohu (včetně standardní pracovní polohy) kdykoli uzamknout a otočit opěradlo a sedák pohybem páky pod sedadlem. Mechanismus také umožňuje nastavit hloubku sedáku, tedy jeho vzdálenost od opěradla. Jedná se o funkci PLUS obsaženou v jejím názvu. Díky této vlastnosti budou funkce opěradla dostupné jak pro nižší, tak pro vysoké uživatele.

Područky: Křeslo je osazeno stylovými pevnými područkami AL1, vyrobenými z leštěného hliníku s polyuretanovou podložkou.

Sedák: Polstrované, jasně profilované pro snížení tlaku na stehna a pro zajištění ergonomického postavení pánve. Je nastavitelná do hloubky a výšky. Vyrobeno z překližky injektované polyuretanovou pěnou. Nabízíme širokou škálu látek a barev.