MOON W - židle s nastavitelnými područkami a bílou základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo

Neohodnoceno

Synchro Plus SP1, nastavitelná bílá loketní opěrka R10, bílá nylonová/leštěná hliníková základna, měkká kolečka Ø11H60SSW

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
7 784,15 Kč 6 433,18 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: MOON W
MOON W - židle s nastavitelnými područkami a bílou základnou s kolečky, nastavitelná opěrka a sedadlo
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MOON W01
Tip

Detailní popis produktu

MOON je kancelářská židle, jejíž implementace zahrnuje všechny fáze procesu vývoje produktu. Počínaje nápadem, přes design, četné testy a konče výrobním procesem. Naší myšlenkou bylo navrhnout produkt, který kombinuje vysoké ergonomické hodnoty, dokonalé profily a nestárnoucí, lehký a uživatelsky příjemný styl. Jasné ergonomické tvary sedáku a opěradla jsou vidět na každém obrázku. S ohledem na vaše pohodlí jsme připravili: područky nastavitelné v mnoha rozměrech, synchronní mechanismus s možností nastavení hloubky, nastavitelná výška opěradla při sezení. Špičková kvalita materiálů a precizní zpracování zaručují spolehlivost. Moon získal cenu Nábytkový diamant 2017 v kategorii – pracovní zóna.

Mechanismus: Moon je vybavena pohybovým mechanismem – Synchro Plus. Jakmile se uvolní blokování konkrétní polohy, opěradlo se nakloní ve směru koordinovaném se sedadlem a zvládne pohyby uživatele. Rozsah pohybu opěradla je hlubší a rychlejší než pohyb sedadla. Odporová síla zádové opěrky při pohybu je nastavitelná, díky čemuž je možné se přizpůsobit váze uživatele.

Područky: Židle je vybavena područkou nastavitelnou ve třech rozměrech: a) up-down, což umožňuje jeho přizpůsobení tak, že předloktí je vůči trupu umístěno pod úhlem 90 stupňů, což při dlouhodobé práci v sedě zřetelně uvolňuje zádové svaly. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 7,5 cm. b) vpřed-vzad – nastavení opěrky vpřed/vzad umožňuje její přizpůsobení délce předloktí. Rozsah nastavení je 6 cm. c) úhel polohy podložky v rozsahu 15 stupňů, což usnadňuje psaní nebo vstávání

Sedák: Polstrované na obou stranách, jasně tvarované pro snížení tlaku ve stehnech a zajištění ergonomické polohy pánve. Umožňuje nastavení výšky a hloubky. Vyrobeno z překližky plněné polyuretanovou pěnou založenou na technologii vstřikování.