MONA

Neohodnoceno

Mona pouf

Vyberte čalounění sedáku ?
Vyberte držadlo ?
2 120,12 Kč 1 752,17 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Kód: MONA
MONA
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MONA01
Tip

Detailní popis produktu

Řada tašek Mona pro univerzální použití v komerčních zařízeních, jako jsou kanceláře, hotely a restaurace. Klasický barelový tvar umožňuje vytvářet neformální aranžmá napomáhající neformálním schůzkám. Je k dispozici v široké škále potahových látek Grospol, a to ve dvou variantách - s ozdobnou rukojetí z ekokůže nebo hladká verze, bez rukojeti.

Rám: Rám taštičky je vyroben z dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Puf je standardně vybaven 4 plastovými nožičkami s přídavnou plstěnou vrstvou, která chrání podlahu před možným poškrábáním. V tašce byly použity čalounické pěny polského výrobce s následující hustotou: strany taštičky: 25 kg / m3 Sedák: 35 kg / m3. Čalounické pěny mají ekologický certifikát Oeko-Tex. Pro zvýšení komfortu navíc mezi pěnou a látkou používáme vrstvu čalounické vlny, díky které se taburetka stává měkčí a příjemnější na používání.

Příslušenství: Mona je k dispozici v široké škále potahových látek Grospol, ve dvou variantách - s ozdobnou rukojetí z ekokůže nebo hladká verze, bez rukojeti.