MODO - křeslo s nastavitelnými područkami, základnou s kolečky a mechanismem pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Leštěná hliníková základna, Synchro mechanika, měkká kolečka Ø11H50SB, černá/béžová/šedá

Barva ?
6 704,42 Kč 5 540,84 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
13.8.2024
Kód: MODO
MODO - křeslo s nastavitelnými područkami, základnou s kolečky a mechanismem pro nastavení křesla
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MODO01
Tip

Detailní popis produktu

Lehké, pohodlné s přírodní kůží. Vyznačuje se moderním lehkým designem a odolnou konstrukcí. Skvěle se hodí do moderních i klasických interiérů. Křeslo je oboustranně čalouněné přírodní lícovou kůží vpředu a ekologickou kůží vzadu. Profilovaný tvar zádové opěrky zajišťuje správné přizpůsobení zádům uživatele. Funkční synchronní pohybový mechanismus, který vám umožní "houpat" v křesle a uzamknout 1 ze 4 vybraných poloh. Hliníková rolovací základna je lehká a elegantní, přesto extrémně odolná a stabilní. Křeslo se vyznačuje kolečky, která jsou barevně sladěna s podnoží. Profilované područky zajišťují pohodlné polohování rukou. Křeslo Modo v naší nabídce je dostupné ve 3 barvách: černá, šedá a krémová.

Mechanismus: Multiblok, který umožňuje "houpání" v křesle a jeho aretaci v libovolné požadované poloze kolébky (na výběr ze 4 poloh). Síla odporu, kterou židle při „houpání“ klade, je nastavitelná, což umožňuje přizpůsobit ji váze uživatele. Pokud není zvolená poloha aretována, při relaxaci se budete moci opřít dozadu a zádová opěrka zaručí správnou a přizpůsobenou oporu hmotnosti uživatele pro záda.

Opěrka zad: Přední část křesla je čalouněna přírodní lícovou kůží a zadní část ekologickou kůží stejné struktury a barvy. Nabízíme 3 barvy křesla: černá (SN1), krémová (SN2), šedá (SN5).

Područky: Nastavitelné v poloze nahoru-dolů umožňují přizpůsobení výšce uživatele zajištěním správné polohy předloktí.