MIKE B - černé područky, systém pro nastavení křesla, opěrka hlavy, černý nebo chromový rám

Neohodnoceno

Černá nylonová základna, R6 černá loketní opěrka, Synchro Self SF2 Plus, Bederní opěrka, kola Ø11H60SB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
6 553,09 Kč 5 415,78 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: MIKE-B
MIKE B - černé područky, systém pro nastavení křesla, opěrka hlavy, černý nebo chromový rám
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MIKE-B01
Tip

Detailní popis produktu

Opěradlo se otáčí pohybem synchronizovaným se sedadlem umožňující aretaci ve zvolené poloze sklonu. Síla odpor opěradla se automaticky přizpůsobuje hmotnosti uživatele (vlastní funkce). Antišoková funkce. Úprava hloubka sedáku (rozsah 60 mm).

Mechanismus: Synchro Self SF2 Plus synchronní mechanismus umožňuje současné houpání sedáku a opěradla (pohyb opěradla je rychlejší a dále) s možností aretace jedné ze čtyř poloh sklápění. Síla sklonu opěradla se nastavuje automaticky a přizpůsobuje se váze uživatele. Mechanismus SF2 Plus umožňuje nastavit hloubku sedáku v rozsahu 50mm a je vybaven i praktickou funkcí AntiShock, díky které opěradlo nenaráží do zad uživatele při uvolnění zámku.

Područky: Židle má R6 nastavitelné područky v rozsahu nahoru-dolů, zajišťující správné umístění předloktí a rukou pro práci u stolu.

Sedák: Profilovaný sedák s nastavitelnou výškou a hloubkou (vzdálenost od opěradla). Široký výběr látek umožňuje individuálně přizpůsobit křeslo a přizpůsobit barvu a texturu materiálu designu interiéru.