MARTI BS - bez opěrky hlavy, područky, systém pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Černá nylonová základna, černá loketní opěrka R10, LP11 Plus, Bederní opěrka, kola Ø11H60SB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
6 848,08 Kč 5 659,57 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: MARTI-BS
MARTI BS - bez opěrky hlavy, područky, systém pro nastavení křesla
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MARTI-BS01
Tip

Detailní popis produktu

Inovativní kancelářská židle navržená a vyrobená polskou značkou Grospol. Díky technologii SMART MOVE se židle Marti vyznačuje ergonomickým opěradlem, které sleduje každý pohyb uživatele v křesle bez ohledu na chod mechanismu. To výrazně zlepšuje sezení a uleví zádům při dlouhé práci u počítače.

Mechanismus: Židle Marti je vybavena synchronizovaným pohybovým mechanismem LP11 PLUS. Po uvolnění zvolené polohy se opěradlo nakloní zpět v reakci na pohyb zad. Pohyb opěradla je synchronizován s pohybem sedáku, ale pohyb sedáku je mnohem méně výrazný. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla. Mechanismus má také funkci pro nastavení hloubky sedáku, tedy jeho vzdálenosti od opěradla. Snižuje se tak riziko otlačení sedadla do stehen, což umožňuje uživatelům různých výšek využívat funkci opěradla. Rozsah nastavení hloubky sedáku je 5 cm.

Područky: Židle má nastavitelné područky R10 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nahoru-dolů funkce umožňuje nastavit výšku tak, aby předloktí bylo umístěno v úhlu 90 stupňů k trupu, což výrazně odlehčuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 75 mm; nastavení zepředu dozadu v rozmezí 40 mm umožňuje nastavení loketní opěrky na délku předloktí; úhel polohy područky v rozmezí +/- 15 stupňů. Měkká podložka pro pohodlí jako standard

Technlogie Smart Move: Židle Marti jsou vyráběny technologií vyvinutou a implementovanou v Polsku společností Grospol – Smart Move. Je to odpověď na potřeby aktivních uživatelů, kteří oceňují inteligentní řešení. Jeho hlavním účelem je zlepšit sezení a ulevit zádům při dlouhé kancelářské práci.

Sedák: Profilovaný, vyrobený z odolné pěny, která si zachová pružnost. Čalouněno vybranou látkou ze široké nabídky Grospol.