MARTI BS HD - opěrka hlavy, područky, systém pro nastavení křesla

Neohodnoceno

Černá nylonová základna, černá loketní opěrka R10, LP11 Plus, Bederní opěrka, kola Ø11H60SB

Barva nohou ?
Vyberte čalounění sedáku ?
7 188,21 Kč 5 940,67 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 3 Dnů odesíláme
Kód: MARTI-BS-HD
MARTI BS HD - opěrka hlavy, područky, systém pro nastavení křesla
Neohodnoceno
MARTI BS HD
Tip

Detailní popis produktu

​Ergonomické kancelářské židle vyznačující se relativně malými rozměry při zachování široké možnosti nastavení. Síťovaná zádová opěrka se přizpůsobí tvaru zad a zajišťuje stálé volné proudění vzduchu. Navíc díky technologii Smart Move se opěradlo dynamicky přizpůsobuje pohybům uživatele v křesle.

Mechanismus: Židle Marti je vybavena synchronizovaným pohybovým mechanismem LP11 PLUS. Po uvolnění zvolené polohy se opěradlo nakloní zpět v reakci na pohyb zad. Pohyb opěradla je synchronizován s pohybem sedáku, ale pohyb sedáku je mnohem méně výrazný. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla. Mechanismus má také funkci pro nastavení hloubky sedáku, tedy jeho vzdálenosti od opěradla. Snižuje se tak riziko otlačení sedadla do stehen, což umožňuje uživatelům různých výšek využívat funkci opěradla. Rozsah nastavení hloubky sedáku je 5 cm.

Područky: Židle má nastavitelné područky R10 pro zajištění správné polohy předloktí a rukou při práci na stole. Nahoru-dolů funkce umožňuje nastavit výšku tak, aby předloktí bylo umístěno v úhlu 90 stupňů k trupu, což výrazně odlehčuje zádovým svalům při dlouhé práci v sedě. Rozsah nastavení výšky loketní opěrky je 75 mm; nastavení zepředu dozadu v rozmezí 40 mm umožňuje nastavení loketní opěrky na délku předloktí; úhel polohy područky v rozmezí +/- 15 stupňů. Měkká podložka pro pohodlí jako standard.

Technlogie Smart Move: Židle Marti jsou vyráběny technologií vyvinutou a implementovanou v Polsku společností Grospol – Smart Move. Je to odpověď na potřeby aktivních uživatelů, kteří oceňují inteligentní řešení. Jeho hlavním účelem je zlepšit sezení a ulevit zádům při dlouhé kancelářské práci. Díky unikátní konstrukci opěradla se dynamicky přizpůsobuje pohybům uživatele v křesle. Záda jsou podepřena ve všech výškách, a to jak při práci, tak i při šikmých nebo šikmých pohybech, kdy váha podpěry spočívá na pravé nebo levé straně zad.

Sedák: Profilovaný, vyrobený z odolné pěny, která si zachová pružnost. Čalouněno vybranou látkou ze široké nabídky Grospol.