MALMO WOOD

Neohodnoceno

Sedák a rám ze dřeva. Čtvercové/kulaté nohy s plstěnými patkami.

Dekor ?
Tvar nohou ?
3 087,55 Kč 2 551,69 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
4.9.2024
Kód: MALMO WOOD

Detailní popis produktu

Malmo Wood je mimalistická židle s všestranným využitím. Je vyrobena z kvalitního polského bukového dřeva. Forma židle překvapí svým nadčasovým designem, který snadno zapadne do klasických i moderních interiérů i do těch udržovaných v oblíbeném skandinávském stylu. Židle Malmo Wood je k dispozici ve dvou podnožích: čtvercové - čtvercové nohy, kulaté - kulaté nohy. Nabídka Grospol navíc zahrnuje širokou škálu barev mořidel, které jsou probarveny pro nohy a sedák.

Sedák: V židli Malmo Wood jde elegance ruku v ruce s kvalitou. Sedák je stejně jako všechny ostatní prvky vyroben z kvalitního bukového dřeva polského původu. Na výběr z několika barev laku, což vám umožní vybrat si tu správnou barvu pro design interiéru. Lazura používaná společností Grospol splňuje nejkvalitnější ekologické a bezpečnostní normy. Dvě vrstvy laku se nanášejí nástřikem za použití nejmodernějších technologií. Hladký, odolný povrch sedačky se snadno čistí.

Základ: Dřevěný rám s nohami ve dvou variantách na výběr (hranaté a kulaté), zajištěné plstěnou patkou, chránící podlahu před případným poškrábáním.