MALMO PB BARSTOOL WOOD - dřevěná barová stolička 81 cm

Neohodnoceno

Sedák ze dřeva. Základna z ocelového plechu

Barva nohou ?
Dekor ?
4 583,08 Kč 3 787,67 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
4.9.2024
Kód: MALMO PB BARSTOOL WOOD
MALMO PB BARSTOOL WOOD - dřevěná barová stolička 81 cm
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MALMO PB BARSTOOL WOOD01
Tip

Detailní popis produktu

Moderní otočná barová židle Malmo PB je výbornou volbou do kancelářských prostor, hotelů nebo restaurací. Tento elegantní kus nábytku se vyznačuje vysokým sloupem a kulatou plochou základnou, díky čemuž je stabilní a funkční.

Barová židle Malmo PB poskytuje nejen praktické řešení sezení, ale také vysoký komfort díky pohodlnému sedáku z překližky. Na výběr jsou tři varianty sedadel v závislosti na vašich preferencích: dřevěné (Wood), čalouněné (T) a s měkkým polštářem (Plus). Dřevěná verze zaujme přirozeným kouzlem dřeva a minimalistickým designem, skvěle zapadne do různých kancelářských interiérů. Pokud dáváte přednost zvýšenému pohodlí, můžete se rozhodnout pro čalouněnou verzi. Pro ty, kteří hledají eleganci a pohodlí, doporučujeme variantu s měkkým polštářem, který zvyšuje komfort sezení. Základna barové židle Malmo PB je vyrobena z odolné oceli zajišťující stabilitu a odolnost. Základna má kulatou platformu s práškovým nástřikem, která je k dispozici ve třech barvách: černá, bílá nebo šedá. To vám umožní přizpůsobit barovou židli vašemu stylu interiéru a estetickým preferencím. Základna barové židle je navíc vybavena estetickou podnožkou, která zvyšuje pohodlí uživatele. Nohy si můžete pohodlně opřít o opěrku nohou, což umožňuje pohodlné sezení po delší dobu. Otočná barová židle Malmo PB s vysokým sloupem je nejen funkčním řešením do kanceláří, ale také elegantním dekorativním prvkem. Díky svému modernímu designu a vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování bude tato barová židle atraktivním doplňkem každé kanceláře.

Sedák: Sedák je vyroben z kvalitní odolné překližky původem z polského buku. Dvě vrstvy laku jsou nanášeny pomocí nejnovějších technologií nástřiku. Na výběr jsou tři povrchové úpravy: Dřevo - celodřevěná sedačka. T - celočalouněný sedák s vybranou potahovou látkou. Plus - sedátko s měkkým, čalouněným polštářem.

Základna: Ocelová kruhová základna je práškově lakovaná v jedné ze tří barev: černá, bílá nebo šedá. Základnu doplňuje estetická podnožka zvyšující uživatelský komfort.