Host

Čisté a moderní linie podtrhují minimalistický design židle HOST, který v kombinaci s hi-tech síťovinou vytváří skvělý vzhled spolu s vysoce výkonnými díly. Ideálně se hodí do dynamických moderních prostředí, zasedacích místností.

Víceúčelová židle do veřejných prostor. Ideální stohovací židle pro konference i návštěvnické místnosti či čekárny. Vnitřní a vnější rám opěradla, s integrovanými područkami, které jsou v černém nebo bílém nylonu vyztuženém skelnými vlákny. Černá nebo bílá polypropylenová skořepina sedadla je čalouněná za studena pěněným pružným polyuretanem. K dispozici na čtyřnohých nebo konzolových chromovaných rámech; na poptání černá. Otočná verze na bílé nebo černé pyramidální polypropylenové základně a plynová verze s leštěným hliníkem, černá nebo bílá nylonová základna na kolečkách.

Produktový list k nahlédnutí zde.

 

Cena

1083812708
11083812708

Značky

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem

Veškeré zboží je vyráběno na zakázku, proto prosím věnujte zvýšenou pozornost výběru barev, správné volbě křesla, židle, vybavení a podobně. Po objednání nebude možné tyto věci měnit. V případě potřeby nás kontaktujte, abychom společně ověřili jednotlivé položky.