MALMO STEEL WOOD

Neohodnoceno

Sedák ze dřeva, černá/bílá/chromovaná ocelová základna se 4 nohami.

Barva nohou ?
Dekor ?
2 615,83 Kč 2 161,84 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: MALMO STEEL WOOD
MALMO STEEL WOOD
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MALMO STEEL WOOD01
Tip

Detailní popis produktu

Židle Malmo Steel Wood je klasickou kombinací sedáku z lazurované bukové překližky a ocelových nohou s práškovým nástřikem v jedné ze tří barev. Nabídka Grospol zahrnuje několik vybraných barev dřeva, od přírodního buku až po elegantní wenge a černou. Jednoduchý design umožňuje snadnou integraci Malmo do téměř jakéhokoli designu interiéru. Velmi dobře bude fungovat ve veřejných zařízeních vč. v čekárnách. Odolné a hladké sedadlo se snadno čistí.

Sedák: V židli Malmo Wood jde elegance ruku v ruce s kvalitou. Sedák je stejně jako všechny ostatní prvky vyroben z kvalitního bukového dřeva polského původu. Na výběr z několika barev laku, což vám umožní vybrat si tu správnou barvu pro design interiéru. Lazura používaná společností Grospol splňuje nejkvalitnější ekologické a bezpečnostní normy. Dvě vrstvy laku se nanášejí nástřikem za použití nejmodernějších technologií. Hladký, odolný povrch sedačky se snadno čistí.

Základ: Ocelový rám se 4 nohami dostupný ve třech barvách na výběr - černá, bílá a chrom. Nohy jsou zajištěny patkami, které chrání podlahu před případným poškrábáním.