MALMO 4HW BARSTOOL PLUS - dřevěná barová stolička 81 cm s polstrovaným sedákem

Neohodnoceno

Sedák z bukového dřeva s měkkou podložkou. Dřevěný rám s černou/chromovanou podnožkou.

Vyberte čalounění sedáku ?
Dekor ?
Kovová podnožka ?
4 423,13 Kč 3 655,48 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: MALMO 4HW BARSTOOL PLUS
MALMO 4HW BARSTOOL PLUS - dřevěná barová stolička 81 cm s polstrovaným sedákem
Neohodnoceno
TN GROSPOL_MALMO 4HW BARSTOOL PLUS01
Tip

Detailní popis produktu

Malmo je minimalistická řada židlí a barových židlí s všestranným využitím. Forma výrobku překvapí svým nadčasovým designem, který bez námahy zapadne do klasických i moderních interiérů. Každá židle a barová židle Malmo má pohodlný sedák vyrobený z překližky, který je k dispozici ve třech variantách. První možností je dřevěná verze (Wood), která vyniká přirozeným kouzlem dřeva a klasickým, minimalistickým designem. Dokonale se hodí do každého interiéru, dodává teplo a charakter. Pokud dáváte přednost zvýšenému pohodlí, můžete si vybrat celočalouněnou verzi (T). Díky tomu je židle nebo barová židle Malmo ještě měkčí a pohodlnější. Čalouněný sedák poskytuje příjemný zážitek při dlouhém posezení u stolu. Pro ty, kteří chtějí zdůraznit jedinečný charakter svého interiéru, doporučujeme variantu s měkkým, čalouněným polštářem (Plus). Tato možnost dále zvyšuje úroveň komfortu a vytváří zajímavý kontrast oproti dřevěnému rámu. Barová židle Malmo (81 cm) se vyznačuje stabilním dřevěným rámem v podobě čtyř čtvercových nohou, které zajišťují vynikající rovnováhu. Barová židle je navíc vybavena kovovou podnožkou, která je k dispozici ve dvou stylových barvách: černá a chrom. Díky tomu můžete přizpůsobit vzhled barové židle vašemu interiéru a estetickým preferencím. Rodina dřevěných židlí a barových židlí Malmo je nejen praktický nábytek, ale také dekorativní prvky, které dodají vašemu interiéru jedinečný charakter a osobitost. Vyberte si svou oblíbenou variantu a užívejte si krásu a funkčnost nábytku Malmo po mnoho let.

Sedák: Sedák je vyroben z kvalitního odolného polského bukového dřeva. Dvě vrstvy laku se nanášejí nástřikem za použití nejmodernějších technologií. Na výběr ze tří povrchových úprav: Dřevo - sedák celý vyrobený ze dřeva. T - sedák celočalouněný vybranou potahovou látkou. Plus - sedák s měkkou, čalouněnou podložkou.

Základna: Vysoký (81 cm) dřevěný rám v podobě čtyř čtvercových nohou. Kovová podnožka je dostupná ve dvou barvách – černé a chromové.